PROFOSCOPE+

Profoscope+ — це універсальний, комплексний пристрій з виявлення місця розташування арматурних стержнів і прилад для вимірювання захисного шару бетону.
Profoscope+ має унікальну техніку візуалізації арматурних стрижнів в режимі реального часу, що дає користувачеві можливість фактично "бачити" місцезнаходження арматурних стрижнів на глибині до 180 мм під поверхнею бетонного шару. Пристрій оснащений індикаторами, що сигналізують про розташування стрижнів, а також оптичними та акустичними засобами для визначення положення арматури. Пристрій поєднує дані унікальні технології для швидкого і ефективного визначення місця розташування арматурних стержнів. Для підвищення ефективності робіт на будівельному об'єкті вдосконалений Profoscope дозволяє автоматично зберігати результати вимірювань. Запис результатів вимірювань при тестуванні серії — це трудомісткий процес, який може стати зайвим джерелом помилок. Різні режими зберігання даних Profoscope + дозволяють обійтися без ведення записів результатів вручну.

Функції та характеристики

- Виявлення будівельних конструкцій з арматури та інших металевих конструкцій, а також визначення їх розташування і напрямку;

- Вимірювання товщини захисного шару бетону і діаметру стрижнів арматури;

- Коригування даних з урахуванням поправки на вплив сусідніх стрижнів арматури;

- Визначення середньої точки між стрижнями арматури;

- Компактний, зручний у використанні електронний блок з підсвічуванням екрану;

- Пиловологозахищений корпус.

Принцип дії

Прилад Profoscope використовує електромагнітну імпульсну індукцію для визначення стрижнів арматури. Тестові котушки періодично заряджаються поточними імпульсами і утворюють магнітне поле. На поверхні будь-якого електропровідного матеріалу, що знаходиться в магнітному полі, утворюється електричний струм. Він направляє магнітне поле в протилежному напрямку. Різниця в напрузі може використовується для вимірювання.
Прилад використовує різні конструкції котушок для утворення кількох магнітних полів.

Технічні характеристики

 

Параметр

Значення

Визначення товщини захисного шару

Діапазон

2…185 мм

Похибка в діапазонах товщини захисного шару:
- 2-50 мм
- 50-90 мм
- 90-185 мм


±1 мм
±1 мм
±3 мм

Визначення діаметру арматури

Діапазон

5…55 мм

Похибка

±1 мм

Электропитание

Тип аккумулятора

2 x 1,5 В AA (LR6)

Диапазон напряжения

3,6…1,8 В

Условия окружающей среды

Діапазон температур

-10…+60°C

Діапазон значень вологості

0…100% ОВ

Габарити прилада

Розмір

205 x 92 x 210 мм

Вага

330 г