PROFOSCOPE+

Profoscope+ — це універсальний, комплексний пристрій з виявлення місця розташування арматурних стержнів і прилад для вимірювання захисного шару бетону.
Profoscope+ має унікальну техніку візуалізації арматурних стрижнів в режимі реального часу, що дає користувачеві можливість фактично "бачити" місцезнаходження арматурних стрижнів на глибині до 180 мм під поверхнею бетонного шару. Пристрій оснащений індикаторами, що сигналізують про розташування стрижнів, а також оптичними та акустичними засобами для визначення положення арматури. Пристрій поєднує дані унікальні технології для швидкого і ефективного визначення місця розташування арматурних стержнів. Для підвищення ефективності робіт на будівельному об'єкті вдосконалений Profoscope дозволяє автоматично зберігати результати вимірювань. Запис результатів вимірювань при тестуванні серії це трудомісткий процес, який може стати зайвим джерелом помилок. Різні режими зберігання даних Profoscope + дозволяють обійтися без ведення записів результатів вручну.

Функції та характеристики

- Виявлення будівельних конструкцій з арматури та інших металевих конструкцій, а також визначення їх розташування і напрямку;

- Вимірювання товщини захисного шару бетону і діаметру стрижнів арматури;

- Коригування даних з урахуванням поправки на вплив сусідніх стрижнів арматури;

- Визначення середньої точки між стрижнями арматури;

- Компактний, зручний у використанні електронний блок з підсвічуванням екрану;

- Пиловологозахищений корпус.

Принцип дії

Прилад Profoscope використовує електромагнітну імпульсну індукцію для визначення стрижнів арматури. Тестові котушки періодично заряджаються поточними імпульсами і утворюють магнітне поле. На поверхні будь-якого електропровідного матеріалу, що знаходиться в магнітному полі, утворюється електричний струм. Він направляє магнітне поле в протилежному напрямку. Різниця в напрузі може використовується для вимірювання.
Прилад використовує різні конструкції котушок для утворення кількох магнітних полів.

Технічні характеристики

 

Параметр

Значення

Визначення товщини захисного шару

Діапазон

2…185 мм

Похибка в діапазонах товщини захисного шару:
- 2-50 мм
- 50-90 мм
- 90-185 мм


±1 мм
±1 мм
±3 мм

Визначення діаметру арматури

Діапазон

5…55 мм

Похибка

±1 мм

Электропитание

Тип аккумулятора

2 x 1,5 В AA (LR6)

Диапазон напряжения

3,6…1,8 В

Условия окружающей среды

Діапазон температур

-10…+60°C

Діапазон значень вологості

0…100% ОВ

Габарити прилада

Розмір

205 x 92 x 210 мм

Вага

330 г