Технічна інвентаризація (БТІ)

Одним з напрямків нашої діяльності є  проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, як первинної так і поточної, для об'єктів всіх категорій та форм власності в місті Рівному та Рівненській області.

Виготовляємо:

  • Технічні паспорти на квартири, садибні, садові, дачні, багатоквартирні будинки, гуртожитки, багатофункціональні будинки і комплекси, будинки і споруди громадського та виробничого призначення, гаражі, захисні споруди цивільного захисту, обʹєкти незавершеного будівництва
  • Довідки про відсутність забудови земельної ділянки
  • Висновки щодо технічної можливість поділу обʹєктів нерухомого майна

Вартість виготовлення технічного паспорта залежить від  площі об'єкта, складності його планування, архітектурного оформлення та ін. і становить :

  1. на квартиру - від 1 200,00 грн.;
  2. на гараж - від 950,00 грн.;
  3. на  житловий, дачний, садовий  будинок - від 2 500,00 грн.;
  4. на нежитлові приміщення - від 3 000,00 грн.
Під час виконання робіт  надаються безкоштовні консультації щодо здачі об'єкта нерухомості в експлуатацію  та оформлення права власності.

Виготовляємо всі необхідні документи для переводу  дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, в жилі.

Технічна інвентаризація проводиться у таких випадках:

  • перед прийняттям в експлуатацію завершених будівництвом об'єктів, у тому числі після проведення реконструкції та капітального ремонту;

  • перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкт незавершеного будівництва;

  • перед проведенням державної реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна, що утворився в результаті поділу, об'єднання об'єкта нерухомого майна або виділення частки з об'єкта нерухомого майна, крім випадків, коли в результаті такого поділу, об'єднання або виділення частки завершений будівництвом об'єкт приймався в експлуатацію.

В інших випадках технічна інвентаризація проводиться за бажанням замовника.

Здійснюємо супровід процесу узаконення самочинного будівництва в рамках "Будівельної амністії".

тел. 067-373-87-45

Свідоцтво про атестацію на проведення вимірювань в сфері та поза сферою поширення державного метрологічного нагляду №РТ-073/2020; галузь атестації - внутрішні та зовнішні розміри.

Кваліфікаційний сертифікат Експерта  АЕ № 002433 «Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна».

Кваліфікаційний сертифікат Експерта ї АЕ № 003190 «Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна».