Проектні послуги

Важливим етапом у будівництві є стадія проектування, коли потрібно продумати все – від концепції до найменших дрібниць.  Довірте цю роботу професіоналам нашої команди – і Ви отримаєте якісно виконані проекти, що врахують побажання замовника та будуть відповідати всім будівельним нормам.

В рамках проектної діяльності ми готові запропонувати Вам наступні послуги:

 • Ескізи намірів забудови присадибних, дачних та садових земельних ділянок, які є необхідними для отримання будівельного паспорта. Ескіз намірів забудови визначає основні характеристики майбутнього будинку – стилістику, фасади, поверховість, плани поверхів  із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що планується до застосування, площу об’єкта, місцезнаходження будівель та споруд на ділянці, відстані від будівель та споруд до меж земельної ділянки, до доріг, під’їзди до будинку. Попередньо ми проводимо ретельне обстеження ділянки та аналізуємо всі фактори, що матимуть вплив на будівлю.
 • Передпроектні пропозиції (фор-ескізи) з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва для отримання в органах архітектури містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.
Передпроектні пропозиції містять  доступну та стислу інформацію про основні параметри об'єкту будівництва:
 1. характеристика місця розташування об'єкту;
 2. характеристика наявної містобудівної та землевпорядної документації, що стосується ділянки розміщення будівлі;
 3. аналіз сучасного стану земельної ділянки під забудову;
 4. основні характеристики майбутньої будівлі.
 • Проектні роботи, пов'язані із розробкою проектної документації для нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту будівель та споруд в складі:
 1. архітектурно-будівельні рішення;
 2. технологічна частина;
 3. рішення з інженерного обладнання;
 4. організація будівництва;
 5. кошторисна документація.

Свідоцтво про атестацію на проведення вимірювань в сфері та поза сферою поширення державного метрологічного нагляду №РТ-073/2020; галузь атестації - внутрішні та зовнішні розміри.

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника АР№000138 «Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму».

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника АР№002191 «Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості».

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника І категорії АР№011545 «Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму щодо об'єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС2 (середні наслідки)».

Кваліфікаційний сертифікат Провідного інженера-проектувальника АР№017588 «Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму щодо об'єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС3 (значні наслідки)».

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника І категорії АР№011888 «Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення економії енергії, щодо об'єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС2 (середні наслідки)».

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника АР№013401 «Інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації».

Кваліфікаційний сертифікат Архітектора АА №004785 "Архітектурне об'ємне планування"