05.09.2019

Інформація про проведену нараду. Порядок денний. Нагородження.

28 серпня 2019 року, за ініціативою керівника відокремленого підрозділу «Місцевий осередок ВГО «Гільдія проектувальників у будівництві» у Рівненській області Дідули Івана Семеновича, відбулася нарада з керівниками проектних організацій та відповідальними виконавцями окремих розділів проектів будівництва.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

наради з керівниками та відповідальними виконавцями окремих розділів проектів будівництва

1. Рівне-сучасне європейське сервісне місто.

Вступне слово заступника міського голови м. Рівне Германа В.І. (10хв.)

2. Практичні питання щодо надання містобудівних умов та обмежень.

Заступник начальника Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради Мельник В.В. (20хв.)

3. Дотримання законодавства про працю в проектних організаціях Головний державний інспектор сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю Управління Держпраці у Рівненській області Біловол О.М. (15хв.)

4. Урахування «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках» в проектній документації. Начальник відділу нагляду у будівництві та котлонагляді управління Держпраці у Рівненській області Онищук І.О. (15хв.)

5. Реалізація містобудівного кадастру з використанням геопорталу відкритих даних.

Заступник начальникаУправління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради Мельник В.В., начальник служби містобудівного кадастру Тишкун Р.Ю.(30хв.)

6. Про зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи.

Заступник генерального директора ТОВ «ЕКСПЕРТИЗА МВК» Дідула І. С. (15хв)

7. Сертифікація енергетичної ефективності об’єктів будівництва та порядок проведення професійної атестації енергоаудиторів.

Національний університет водного господарства та природокористування, доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Довбенко В.С. (30хв)

8. “Рівне – погляд у майбутнє: чи збудуємо новітню агломерацію?” голова Рівненського регіонального осередку Архітектурної палати НСАУ Демянов В.О (30хв)

9. Різне

На нараду запрошені:

- керівники управління Держархбудінспекції України у Рівненській області та управління держархбудконтролю Рівненської міської ради

- голова правління Рівненської обласної організації Національної спілки архітекторів України Пасічник М.П.

- директор філії ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» Дубина О.С.

- радник з питань комунікації Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування  Туз В.С.

- голова відокремленого підрозділу ВГО «Гільдія інженерів технічного нагляду» Ткачук Ю.М.

Модератор наради - голова відокремленого підрозділу «Місцевий осередок ВГО «Гільдія  проектувальників у будівництві» у Рівненській області» Дідула І.С.

На нараді, за дорученням Президента Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників в будівництві» Рубана Ю.Я., заступником міського голови Рівного Германом В.І. та керівником місцевого осередку ВГО «Гільдія проектувальників у будівництві» у Рівненській області Дідулою І.С. за значний особистий внесок в розвиток будівельної галузі було нагороджено:

- медаллю «За вагомий внесок у розвиток саморегулювання у сфері архітектурної діяльності» Крижановського Олексія Віталійовича  (директора  ТОВ «Монтажстальпроект»);

- нагрудним знаком «За відданість професії»

Дудаса Володимира Миколайовича (директора ТОВ «Атлант-Проект»),

Дубіч Людмилу Василівну (головного інженера Рівненської філії ДП «НДІпроектреконструкція»),

Семенченка Романа Івановича (заступника директора Рівненської філії ДП «ДІПРОМІСТО» імені Ю. М. Білоконя).