09.01.2018

Семінар у м.Львові

В м.Львові 24 листопада 2017 року відбувся регіональний практичний семінар організований Центром бізнес-освіти в будівництві та житлово-комунальному господарстві ТОВ "ПОЛІЛОГ-ГРУП" з Громадською радою при Мінрегіоні за підтримки Комітету з питань підприємництва у сфері житлового та комунального господарства при ТПП України метою якого було:

1) Ознайомити учасників з актуальними змінами до проекту нової редакції Інструкції про проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, технічними та юридичними аспектами обігу нерухомості та отримати зворотній зв'язок від спеціалістів-практиків із метою вдосконалення проекту нормативно-правового акту до набрання його чинності.

2) Надати інформацію про проведену роботу з підготовки проекту нової редакції Інструкції та її основні технічні та юридичні аспекти. Проінформувати про концепцію "перехідного періоду" нинішньої системи технічної інвентаризації, мінімізувати зловживання суб'єктів господарювання та створити додаткові механізми захисту прав споживачів і власників нерухомості.

3) Провести попередні консультації щодо створення єдиного електронного реєстру об'єктів нерухомого майна.

4) Об'єднати суб'єктів господарювання навколо проблемних питань здійснення інвентаризації об'єктів нерухомого майна з метою розвитку системи та підвищення відповідальності суб'єктів.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ, що обговорювались:

 1. Законодавча та нормативна база з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.
 2. Основні положення та розбіжності проекту нової редакції Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.
 3. Структура запропонованих Мінрегіоном змін.
 4. Перспективи єдиного державного реєстру об'єктів нерухомого майна.
 5. Перспективи розвитку законодавства з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.
 6. Критерії перевірки матеріалів технічної інвентаризації представниками ДАБІ
 7. Параметри класу наслідків С1, С2, С3.
 8. Перелік дозвільних документів станом на початок проведення робіт з інвентаризації об'єктів нерухомого майна, що повинен бути поданий замовником.
 9. Чи є перешкодою для проведення інвентаризації відміна органами ДАБІ містобудівних дозвільних документів до проведеної інвентаризації.
 10. Технічні та юридичні аспекти обігу нерухомості.
 11. Урядова політика розвитку саморегулювання в Україні.