Новини

13.12.2018

Шановний Юрію Миколайовичу!

Від імені Правління Вітаю Вас та всіх членів ВП з 10-річчям з дня заснування ГІТН.

12 грудня 2008 року, з ініціативи фахівців з багаторічним досвідом роботи у будівництві, відбулися загальні збори засновників громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури». Наказом Мінюста № 132/5 від 26.01.2009 цю громадську організацію було легалізовано шляхом повідомлення.

А 25.05.2009 відбулися Установчі загальні збори, на яких було прийнято рішення про набуття Гільдією статусу юридичної особи, обрано статутні органи. Першим Президентом громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» було обрано Рубана Ю.Я.

Завдяки нашій спільній діяльності Гільдія перетворилася у потужну організацію, об’єднання громадян - інженерів (фахівців) технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури, створене для реалізації та захисту своїх прав і свобод, виконання делегованих або наданих повноважень у сфері архітектурної діяльності та спільної реалізації мети і напрямків діяльності визначеної Статутом.

Успішна трирічна робота по виконанню делегованих Мінрегіоном повноважень щодо проведення професійної атестації інженерів технічного нагляду та видачі відповідних кваліфікаційних сертифікатів, є з одного боку відображенням розвитку тенденцій дерегуляції та делегування окремих функцій держави громадським професійним організаціям, а з іншого – визнанням результатів громадської професійної діяльності Гільдії та її активної позиції щодо сталого розвитку будівельної галузі.

На сьогодні більшість сертифікованих інженерів технічного нагляду є членами Гільдії, яка поширює свою діяльність на територію всієї України. Основою  Гільдії є її відокремлені підрозділи, які  активно діють у всіх областях України.

Інженер технічного нагляду – це саме та людина, яка в комплексі супроводжує об’єкт від початку будівництва до введення його в експлуатацію, і повинна бути в курсі всіх процесів реформування, нормування, всіх нововведень та змін в державних будівельних нормах, стандартах, регламентах.

Саме з метою сприяння  інженеру технічного нагляду в підвищенні рівня знань, кваліфікації, особистої відповідальності Гільдія запроваджує сучасні Стандарти професійної діяльності, створений у складі Гільдії Комітет з етики та принципів генерує високі стандарти професійної поведінки членів організації.

В цей день віддаємо належне далекоглядній ініціативі засновників Гільдії, а також повсякденній відповідальності працівників виконавчого апарату.

Від імені Правління Вітаю Вас та всіх членів ВП з 10-річчям з дня заснування ГІТН, з надією на подальшу плідну співпрацю  та взаємодію!

З повагою

 

Президент ГІТН                                                                                       Л. Рисухін