Новини

05.02.2018

Відокремлений підрозділ ГІТН у Рівненській області інформує про проведення в січні 2018 року наступних заходів за участі членів правління відокремленого підрозділу.

17 січня 2018 року відбулась нарада з працівниками управління ДАБІ у Рівненській області та управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради. На зазначеній нараді було  роз’яснено порядок сертифікації інженерів технічного нагляду.

30 січня  2018 року відбулася робоча нарада управління ДАБІ у Рівненській області з інженерами технічного нагляду та інженерами проектувальниками. На нараді виступили голова відокремленого підрозділу ГІТН у Рівненській області Ткачук Ю.М. та член правління відокремленого підрозділу Дідула І.С. Присутні на нараді були ознайомлені з принципами діяльності саморегулівних організацій у сфері архітектури, порядком сертифікації відповідальних виконавців робіт, змінами, що відбулися в містобудівному законодавстві та прийнятих останнім часом нормативних документах щодо організації проектної діяльності та здійсненні технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури. Наголошено на підвищенні ролі інженера технічного нагляду за якістю виконання будівельних робіт та співпраці з органами державного архітектурно-будівельного контролю.

На нараді також були озвучені спільні пропозиції ГІТН та Громадської ради ДАБІ України до Мінрегіонбуду України  щодо реформування технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури.