Новини

05.02.2018

17 січня 2018 року відбулась нарада керівника відокремленого підрозділу ВУГІП в Рівненській області з працівниками управління ДАБІ у Рівненській області та управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради. На зазначеній нараді було роз’яснено порядок сертифікації інженерів проектувальників та розглянуто питання співпраці Гільдії з місцевими органами держархбудконтролю.

30 січня  2018 року відбулася робоча нарада управління ДАБІ у Рівненській області з інженерами технічного нагляду та інженерами проектувальниками. На нараді виступив керівник відокремленого підрозділу ВУГІП у Рівненській області Дідула І.С. Присутні на нараді були ознайомлені з принципами діяльності ВУГІП,  змінами, що відбулися в містобудівному законодавстві та прийнятих нормативних документах щодо організації проектної діяльності та експертизи проектної документації.

На нараді також було проінформовано присутніх про зміни до порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів архітектури та відповідальності сертифікованих спеціалістів за розробку відповідних розділів проектно-кошторисної документації,  запровадження в Україні нової професії інженера-консультанта у будівництві.