Проектні послуги

Важливим етапом у будівництві є стадія проектування, коли потрібно продумати все – від концепції до найменших дрібниць.  Довірте цю роботу професіоналам нашої команди – і Ви отримаєте якісно виконані проекти, що врахують побажання замовника та будуть відповідати всім будівельним нормам.

В рамках проектної діяльності ми готові запропонувати Вам наступні послуги:

 • Історико-містобудівне обґрунтування для отримання дозволу для будівництва в ареалах історичних населених пунктів, та визначення принципової можливості будівництва, реконструкції будівель і споруд на відповідній земельній ділянці, а також граничних параметрів цих будівель і споруд.
 • Ескізи намірів забудови присадибних, дачних та садових земельних ділянок, які є необхідними для отримання будівельного паспорта. Ескіз намірів забудови визначає основні характеристики майбутнього будинку – стилістику, фасади, поверховість, плани поверхів  із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що планується до застосування, площу об’єкта, місцезнаходження будівель та споруд на ділянці, відстані від будівель та споруд до меж земельної ділянки, до доріг, під’їзди до будинку. Попередньо ми проводимо ретельне обстеження ділянки та аналізуємо всі фактори, що матимуть вплив на будівлю.
 • Проекти будівництва котеджів, садибних, дачних та садових будинків з господарськими будівлями та спорудами. Проекти включають в себе:
 1. архітектурну частину (загальний вигляд будівлі, розрізи будинку, фасадів,  плани розташування кімнат, тощо). Цей розділ може включати в себе дизайн інтер’єрів, облаштування садів, газонів, прилеглої території;
 2. конструктивний розділ (план фундаментів, балок, перекриттів, покрівлі, докладні креслення конструкцій та деталей);
 3. інженерну частину (системи водопостачання, електропостачання, опалення, вентиляції, газопостачання, каналізації, кондиціонування, зв’язку).
 • Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва для отримання в органах архітектури містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.
Містобудівний розрахунок містить  доступну та стислу інформацію про основні параметри об'єкту будівництва:
 1. характеристика місця розташування об'єкту;
 2. характеристика наявної містобудівної та землевпорядної документації, що стосується ділянки розміщення будівлі;
 3. аналіз сучасного стану земельної ділянки під забудову;
 4. основні характеристики майбутньої будівлі.
 • Проектні роботи, пов'язані із розробкою проектної документації для нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту будівель та споруд в складі:
 1. архітектурно-будівельні рішення;
 2. технологічна частина;
 3. рішення з інженерного обладнання;
 4. організація будівництва;
 5. кошторисна документація.

Свідоцтво про атестацію на проведення вимірювань в сфері та поза сферою поширення державного метрологічного нагляду №РТ-0121/2015, №РТ-0122/2015; галузь атестації - внутрішні та зовнішні розміри.

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника серії АР№000138 «Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму».

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника серії АР№002191 «Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості».

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника І категорії серії АР№011545 «Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму щодо об'єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС2 (середні наслідки)».

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника І категорії серії АР№011888 «Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення економії енергії, щодо об'єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) СС2 (середні наслідки)».

Кваліфікаційний сертифікат Інженера-проектувальника серії АР№013401 «Інженерно-будівельне проектування у частині кошторисної документації».